Як перевести гроші з Альфа-Банку на ПриватБанк: 8 доступних способів і комісія за перерахування

В умовах тієї конфліктної ситуації, яка утворилася між Росією і Україною актуальними стали питання міжнародних перерахувань. Ряд платіжних систем, з огляду на економічних санкцій, стали недоступні для громадян цих країн. Однак можливість зробити переказ з карти Альфа-Банку на картку ПриватБанку України залишилася. Для цього є кілька способів, про які докладніше поговоримо нижче.

Способи переказу

Перерахування коштів між російським представництвом Альфа-Банку і українським ПриватБанком здійснюється в готівковій і безготівковій формі, з особистим відвідуванням відділення і через інтернет.

В особистому кабінеті «Альфа-Клік»

Всі власники карток і рахунків Альфа-Банку можуть отримати доступ до особистого кабінету онлайн-сервісу «Альфа-Клік». Обліковий запис створюється в відділенні або через офіційний сайт. Після отримання логіну та пароля від інтернет-банку клієнт може віддалено контролювати свої рахунки, здійснювати різні платежі, в числі яких і перекази.

Для того щоб перевести грошові кошти власникам карток систем Visa і MasterCard будь-якої країни потрібно зайти в свій кабінет, вибрати розділ «Переклади», заповнити потрібні реквізити отримання і підтвердити операцію через СМС-код.

Через сайт банку

Альфа-Банк також надає можливість перевести гроші через свій офіційний сайт https://alfabank.ua/ru. При цьому відправнику необов’язково бути власником пластика саме цієї установи. Для переказу знадобиться:

  1. На головній сторінці сайту вибрати пункт «Провести з карти на карту».
    «Перевести з карти на карту» на сайті Альфа-Банк
  2. Ввести номер телефону і реквізити картки відправника: номер, термін дії та захисний код (CVV2).
  3. Вказати спосіб отримання коштів одержувачем.
  4. Написати реквізити отримувача.
  5. Ввести суму платежу.

Після заповнення форми на екрані з’явиться розмір комісії. Підтвердження операції проводиться за допомогою СМС на вказаний номер телефону.

У додатку «Альфа-Мобайл»

Ще одним зручним сервісом для швидких платежів є додаток для смартфонів «Альфа-Мобайл». Воно є тільки власникам карток Альфа-Банку.

«Альфа-Мобайл»

Здійснення переказу між рахунками різних установ здійснюється таким же чином, як через інтернет-банкінг.

У терміналах банку

Платіжні термінали і банкомати російського банку також дозволяють проводити перекази з картки Альфа-Банку на картку ПриватБанку. Ця процедура доступна як в безготівковій, так і в готівковій формі (якщо є купюроприймач). Переказати гроші цим способом можна при наявності основних реквізитів одержувача.

Для її здійснення на екрані терміналу необхідно вибрати меню «Поповнити рахунок». Потім ввести всі необхідні реквізити отримувача коштів цифрами на екрані. Після цього внести потрібно суму коштів. Процедура зарахування, як правило, миттєва, як і в описаних варіантах.

Через сервіс SendMoney

На офіційному сайті ПриватБанку є послуга перерахування та отримання коштів через сервіс SendMoney. Посилання на дану послугу — https://privatbank.ua/ru/sendmoney

SendMoney

Для того щоб відправити або отримати гроші, потрібно ввести номер картки одержувача, суму (в грн.) І призначення платежу. На наступному етапі знадобиться ввести номер карти відправника коштів, код CVV2 і термін дії пластика. Переклад цим способом займає від 15 хвилин до трьох днів.

За допомогою платіжних інтернет-сервісів

Перерахувати гроші в Україну можна і через спеціальні платіжні системи. Як правило, на офіційному сайті організації, через яку ви хочете здійснити переказ, є список сервісів-партнерів. Наприклад, перерахування в гривнях можливо через ресурси ipay, plategka, mosst, pay2pay. Щоб перевести гроші з їх допомогою, досить зайти на сайт обраного інтернет-сервісу, ввести реквізити карти і номер телефону. Крім комісії, яку встановлює кожен ресурс, відправник додатково оплачує збір банку.

Через електронні гаманці

Громадянам Росії і України доступні до використання популярні електронні гаманці (ЯндексДеньги, WebMoney, Qiwi), з яких можна виводити гроші на рахунок будь-якого банку. Цей варіант трохи дорожче, ніж прямі перекази через фінансові установи, тому що комісія вище, але може бути використаний, якщо інші способи не підходять.

В даному випадку зареєстрованим в системі повинен бути як мінімум відправник. Після поповнення свого гаманця з карти Альфа-Банку він може вибрати виведення коштів і ввести реквізити картки ПриватБанку одержувача.

Якщо обраний платіжний сервіс не дає можливості перерахувати гроші на рахунок українського банку, то можна скористатися інтернет-обмінниками.

Останні за певну плату виконують перекази практично з усіх відомих електронних гаманців на рахунки фінансових установ різних країн. Відправнику залишається тільки вибрати обмінник, в якому є відповідні послуги.

У відділенні банку

Не варто переживати, якщо жоден з перерахованих способів не підійшов, так як гроші з карти Альфа-Банку на картку ПриватБанку переводять і найбільш консервативними і перевіреним способом — через касу банку. Для здійснення цієї операції касиру знадобляться повні реквізити отримувача. Такі перекази можливі тільки в робочий час відділення — це єдиний недолік.

Платежі між різними країнами здійснюються також через міжнародні платіжні системи. Серед них:

  • SWIFT — це перерахування, які можливі тільки при наявності відкритих в одній валюті (щоб уникнути сплати комісії) рахунків у відправника і одержувача. Одержувачу потрібно лише передати реквізити свого рахунку. Гроші таким чином перераховуються миттєво;
  • Western Union — це найбільш популярна система міжнародних переказів, для яких потрібні П.І.Б. і адреса одержувача в Україні. Для отримання грошей відправник повинен повідомити другій стороні секретний код. Кошти перераховуються миттєво.

Як видно, способів багато, вибір здійснюється в залежності від можливостей обох сторін, а також від розміру комісії.

Комісії

Плата за перерахування коштів визначається як платіжними системами, так і тарифами самих карт, тому в деяких випадках може виявитися «подвійний». Нижче вкажемо розмір комісій за окремих сервісів. З приводу тарифів пластика потрібно уточнювати в організації, що видала його.

  1. Переклад в національній валюті (в грн.) Через інтернет-банкінг, мобільний додаток або сайт Альфа-Банку здійснюється з платою в розмірі 1% + 5 грн.
  2. Перерахування грошей з Росії в валюті можливо з комісією в 2% + 40 руб. (1,5 долара або 1 євро).
  3. Виведення коштів з електронних гаманців: WebMoney — 2%, Яндекс.Деньги — 3%.
  4. За допомогою платіжного терміналу Альфа-Банку в грн. — комісія складає 15 грн.
  5. Система SendMoney — комісія залежить від банку одержувача і відправника (від 0,5%, мінімум 5 грн.).
  6. SWIFT-перекази — від 10 до 40 доларів.
  7. WesternUnion: на суму до 4 тис. Рублів — 1,5%, понад 4 тис. Рублів — 1%.

Комісію при перерахуванні грошових коштів через додаткові інтернет-сервіси або обменннікі потрібно уточнювати на конкретному сайті обраного ресурсу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector