Перевищено інтернет-ліміт в Приват24: порядок дій клієнта

Покупки в інтернеті для багатьох стали буденною справою. Для оплати, платниками використовуються карти банку. Якщо за один день провести багато операції, то може з’явитися таке сповіщення від системи: «перевищено розмір допустимого інтернет-ліміту». Що ж робити, якщо перевищено ліміт по картці ПриватБанку і що взагалі означає подібне повідомлення?

Види лімітів за картками

На всі карти ПриватБанку спочатку встановлюється ряд обмежень. Головне завдання таких лімітів — убезпечити фінанси клієнта.

 • на оплату в інтернеті. За замовчуванням це 200-5000 гривень в день в залежності від типу картки. Якщо його не змінити, то розрахуватися за товари дорожче, ніж 200-5000 гривень не вдасться. Цього мало, якщо активно використовувати всі можливості платіжного сервісу. Багато клієнтів протягом одного дня можуть купувати квитки, оплачувати товари з інтернет-магазину, платити за комунальні послуги, здійснювати обмін валют;
 • на зняття грошей в банкоматі. Разове зняття обмежена 5000 гривень, в окремих випадках ця сума може обмежуватися технічними ресурсами банкомату — не більше 40 купюр;
 • кредитний. Він стосується кредитних карт. Так, найпопулярніша карта ПриватБанку, «Універсальна», обмежує користувача 50 тисячами гривень.

Якщо перевищено ліміт в Приват24, то його можливо збільшити до необхідного показника. Зробити це не складно і займе процес не більше 5 хвилин.

Ліміти встановлені для вашої ж безпеки, адже якщо карта потрапить в руки третіх осіб, вони не зможуть зняти всі гроші або використовувати їх для оплати покупок в інтернеті.

На кожній карті ПриватБанку встановлений інтернет-ліміт. В окремих випадках його розмір становить 0, тобто здійснювати оплату в інтернет не вийти в будь-якому обсязі. Але відмовляти собі в зручному сервісі не варто і можна підвищити ліміт. Є обмеження як за сумою, витраченою за день, так і за місяць. Причому, при вичерпанні місячного ліміту його потрібно або підвищити, або чекати наступного місяця — тоді він сам оновиться.

Обмеження за витратами зручно, якщо карткою користуватися постійно або її використовує не одна людина. Батько також може випустити додаткову карту дитині і встановити на неї інтернет-ліміт. Вище меж суми витрат дитина не зможе здійснювати оплати.

Способи зміни ліміту

Збільшити доступну для витрат суму або відключити карту від онлайн-платежів можна декількома способами. Кожен з них розглянемо далі.

Існує одна можливість без зміни лімітів практично безмежно витрачати кошти з карти. Для цього потрібно завести інтернет-картку. Її вдасться оформити, не виходячи з дому, через Приват24. Вона віртуальна, тобто фізично на руках клієнта її немає. При цьому на неї можна перерахувати необхідну суму і витрачати на оплату покупок в інтернет. Замовити інтернет-картку можна безкоштовно.

через Приват24

Зміна обмеження через Приват24 — найзручніший варіант, адже саме через цю систему проводяться багато транзакції з картки ПриватБанку. Процес коригування ліміту виглядає так:

 1. Увійти в Приват24 за допомогою логіна і пароля.
 2. Вибрати меню «Мої рахунки», воно таке після значка ПриватБанк.
  Вкладка «Мої рахунки» в Приват24
 3. Наступний крок, вибрати необхідну карту і натиснути «Управління картою / рахунком».
  «Управління картою / рахунком» в Приват24
 4. Вибрати розділ, що цікавить «Ліміти». Тут його можна відключити або змінити. У другому випадку натиснути відповідну кнопку.
 5. Відкриється вікно для перегляду суми. Саме в ньому потрібно вводити бажаний ліміт. Тут же слід вказати період його дії.
 6. Натиснути «Підтвердити» і дочекатися смс від банку з кодом підтвердження. Його слід ввести в відведений для цього поле.
 7. Через 5-7 хвилин нове обмеження почне діяти. Воно також буде відображатися на сторінці інтернет-банкінгу.

У відділенні банку

Зручний спосіб для тих, хто не хоче або не має можливості використовувати особистий кабінет Приват24. Варто звернутися до співробітника банку і пояснити суть проблеми.

Для надання допомоги фахівця буде потрібно пред’явити паспорт. З собою потрібно мати карту і фінансовий номер телефону. Саме на нього буде приходити код підтвердження операції.

Власне, фахівець банку проведе ті ж дії, тільки увійшовши в особистий кабінет користувача заведений в банку в електронному вигляді. Без підтвердження за допомогою коду, відправленого на фінансовий номер телефону, завершити процедуру вийде.

Дзвінком на номер 3700

Зателефонувавши на гарячу лінію для абонентів, можна тільки дізнатися діючий ліміт, змінити ж його таким способом не вийде. Але у фахівця банку можна дізнатися, як діяти при бажанні підкоригувати вказане обмеження.

Оплата товарів та послуг через інтернет дуже зручна. Щоб зробити цей процес безпечним, банк використовує різні ліміти і обмеження. Змінити їх може кожен клієнт, будь-яким із зазначених способів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector