4 способи поміняти картку в ПриватБанку

Як поміняти картку в ПриватБанку: 4 доступних способу

Коли термін дії картки добігає кінця, багато хто замислюється на рахунок її перевипуску. Використання банківських платіжних інструментів українці вже оцінили, тому, в разі, якщо термін дії карти закінчився, то проводить транзакції з її допомогою не вийде. Варто дізнатися, як поміняти картку в ПриватБанку.

Способи заміни карти

Отримання нової карти ПриватБанк можливо абсолютно безкоштовно, якщо це стосується простий картки.

Для «пластика» з фото тариф за випуск — 100 гривень. Якщо карта, по якій термін дії закінчився, раніше була прив’язана в особистому кабінеті Приват24, то перевипущену додавати в сервіс не доведеться, вона потрапить туди автоматично.

В Приват24

Система інтернет-банкінгу допомагає вирішувати клієнту багато завдань онлайн. Якщо закінчився термін дії картки, то також можна вдатися до використання Приват24. Звичайно, забрати через інтернет «пластик» вийде, але ось прискорити процес — цілком. Перед тим як перевипустити будь-яку картку ПриватБанку через інтернет, потрібно:

  1. Увійти в додаток Приват24 за допомогою логіна і пароля.
  2. Відкрити розділ «Мої рахунки».
    Вкладка «Мої рахунки» в Приват24
  3. Вибрати карту, яку потрібно випустити заново.
  4. Клікнути на вкладку «Управління», вона розташована у верхньому правому куті.
  5. У списку, який з’явився, вибрати «Додати / перевипустити карту», ​​потрібно натиснути «Подати заявку».
  6. Потрібно заповнити всю заявку, внісши в форму необхідні дані і відправити її на розгляд.
  7. Залишилося дочекатися дзвінка співробітника. Від нього можна дізнатися про терміни готовності замовлення, а також в якому відділенні і в який час його забрати.

Якщо замовляти перевипуск таким методом, можна запросити кур’єрську доставку.

Якщо потрібен перевипуск «Універсальної» кредитки з унікальним дизайном, тоді слід перейти в Приват24: «Мої рахунки» — «Управління» — виберіть карту «Універсальна з індивідуальним дизайном», внизу меню «Безкоштовні».

Так ви отримаєте доступ до індивідуальних дизайнам, які доступні для замовлення без додаткової комісії. Далі процес оформлення аналогічний зазначеному вище.

На сайті банку

Безпосередньо через сайт без входу в Приват24 перевипустити будь-яку карту не вийде. Якщо звернутися в онлайн-чат, то фахівець порадить звернутися до відділення або увійти в Приват24.

По телефону 3700

Номер колл-центру допомагає клієнтам здійснювати практично будь-які операції. Подача заявки на карту також можлива. Для цього варто набрати безкоштовний номер і пройти ідентифікацію у оператора. Після чого повідомити запитувану інформацію та залишити заявку на перевипуск. Оператор повідомить, коли і в якому відділенні можна забрати картку. Тут також можна замовити кур’єрську доставку.

У відділенні банку

Варіант відправитися відділення банку самий простий і зручний. Потрібно з собою взяти стару карту і паспорт. У відділенні знайти вільного фахівця і розповісти йому, що вам потрібно продовжити картку. Від клієнта не потрібно нічого робити, досить передати прострочений пластик співробітнику, которийраспечатает новий договір і клієнтові його потрібно підписати. Номер карти буде новим і отримати її вдасться відразу ж, в момент звернення.

Якщо необхідно замовити перевипуск іменної картки, то доведеться почекати близько 14 днів. Про те, коли вона буде готова, повідомить співробітник.

По карті миттєвого випуску, кошти на рахунку будуть доступні відразу ж, пін-код власник пластика придумає той, який захоче.

ПриватБанк відстежує термін придатності карт всіх клієнтів. Тому, якщо навіть ви самі не простежили, що термін її придатності закінчився, про це повідомить співробітник колл-центру. Також варто пам’ятати, що зробити нову, до закінчення терміну дії старої не вийде, так само, як і мати доступ до засобів на простроченої картці.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector