4 способи розблокувати доступ в Приват24

Як розблокувати доступ в Приват24: 4 доступних способу і причини блокування

Втрата доступу до свого облікового запису в інтернет-банку може утруднити проведення термінових платежів. Більшість клієнтів ПриватБанку, які шукають спосіб, як розблокувати Приват24, стикаються з деякими проблемами у вирішенні цього питання. Багато з них не знають про можливості отримати повторний доступ до облікового запису, просто звернувшись в службу підтримки по телефону, через онлайн-чат або заповнивши коротку форму на офіційному сайті.

Стаття в тему: Що робити, якщо заблокований доступ в Приват24

Основні причини блокування облікового запису

Банк блокує вхід в Приват24 найчастіше з двох причин:

  1. Триразове неправильне введення даних для входу (пароля, короткого коду з СМС).
  2. Підозра на злом особистого кабінету.

Незважаючи на те, що система вважається однією з найбільш удосконалених на території України, трапляються і помилки щодо виявлення хакерських зломів. Так, деякі підозрілі дії користувача можуть спричинити за собою автоматичне блокування. Тому клієнти повинні знати про способи, які дозволяють відновити доступ до особистого кабінету в Приват24.

способи розблокувати

Як правило, для повернення свого аккаунта в інтернет-банку досить використовувати один з віддалених способів, які будуть описані нижче. Однак в окремих випадках клієнту потрібно відвідати відділення ПриватБанку.

Поновлення за рішенням форму на сайті

Розблокувати свій кабінет або відновити пароль в систему можна на офіційному сайті банку. Для цього потрібно зайти на головній сторінці в розділ «Вхід в Приват24», ввести номер телефону, на який реєструвався особистий кабінет, натиснути кнопку «Забули пароль» і заповнити коротку форму:

  • останні чотири цифри однією з прив’язаних до інтернет-банку карт;
  • електронну пошту;
  • новий пароль для облікового запису.

Після підтвердження процедури клієнту прийде запит на введення пін-коду від картки, останні цифри якої були введені раніше. Для завершення операції залишиться тільки ввести номер телефону і новий пароль для входу в особистий кабінет.

За допомогою онлайн-підтримки

На сайті ПриватБанку є онлайн-чат служби підтримки, через який вирішуються деякі нагальні проблеми, на кшталт відновлення доступу до інтернет-банку.

Для цього потрібно написати оператору в форму на сайті і вказати категорію свого питання ( «платіжні картки» або «платежі, перекази, обмін валют»). Співробітник відповість в найближчі кілька хвилин і розповість, як розблокувати аккаунт в Приват24. Зазвичай клієнтові досить надати фото свого паспорта і провести ідентифікацію по веб-камері.

По телефону 3700

Зверніться до нас можна і за коротким номером 3700. У даному випадку відновити доступ до особистого кабінету можна, відповівши на ряд уточнюючих питань (П.І.Б. користувача, номер карти, кількість дітей тощо.). Розблокування відбувається протягом однієї доби. Якщо по телефону співробітник не зміг допомогти вам в ситуації, що склалася, залишається один спосіб — звернутися в найближчий офіс безпосередньо.

У відділенні банку

Якщо жоден із запропонованих варіантів клієнтові не підійшов, доведеться йти до відділення ПриватБанку. Зняти блокування з аккаунта допоможе менеджер, якому для цієї процедури потрібно ідентифікувати вашу особу та дізнатися про причини закриття доступу.

Активація даних для входу відбувається зазвичай протягом доби.

До цього способу вдаються в останню чергу, тому що його доступність обмежена часом роботи установи. Однак в цьому випадку клієнт напевно відновить доступ до свого кабінету в Приват24 і знову зможе користуватися всіма можливостями сервісу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector