Яка комісія утримується в терміналі ПриватБанку: 6 основних видів

Проводити оплату великої кількості послуг, використовуючи термінали самообслуговування, зручно і просто. Процедура проведення платежу займає всього кілька хвилин. Устаткування розташоване в відділеннях банку, в великих торгових точках і магазинах, що дозволяє комфортно його використовувати. Правильно розрахувати необхідну кількість грошей для платіжних операцій можна, знаючи розмір комісії в терміналі Приватбанку.

Комісія при поповненні карти

При поповненні банківської картки ПриватБанк здійснює зняття комісії за проведення транзакції. Величина збору залежить від способу проведення банківської операції.

За допомогою карти

Здійснити перекидання грошей з банківської картки на інший рахунок без витрат часу і сил можна в терміналі самообслуговування. Для цього необхідно мати її при собі для проведення списання коштів.

Тип пластика безпосередньо визначає розмір зборів:

  1. «Універсальна» — за поповнення такого типу банківського пластику власними грошима додаткові витрати відсутні. Якщо ж зарахування відбуватиметься за рахунок кредитних коштів, то розмір банківського винагороди з відправника становитиме 4% від суми платежу.
  2. Картка для виплат — при проведенні операцій з її використанням, додаткові витрати складають 0,5% від суми з відправника коштів та 0,5% — з одержувача грошових коштів. Якщо оплата проводиться за рахунок кредитного ліміту банку, то розмір комісії складе 4,5%.
  3. Кредитка клубу Gold звільняє її власників від сплати додаткових відсотків при переказі коштів.
  4. Поповнення пластика без його наявності проводиться за номером, але в такому випадку нараховується ще 0,2% від суми зарахування, але не менше 2 гривень.

З огляду на всі особливості і характеристики пластикових карток можна підібрати оптимальний варіант для поповнення їх балансу з мінімальними втратами.

Готівкою

Внести гроші на банківські реквізити в пристроях для самообслуговування можна і готівкою. Процес практично не відрізняється від переказу грошей з кредитки і також не займає багато часу.

Як правило, внесення готівкових коштів на власну карту при її наявності проводитися без будь-яких зборів. Поповнити чужу кредитку по її номеру є можливим з додатковою платою в розмірі 0,5 відсотка.

Поповнення інтернет-карти для її власника безкоштовно. Якщо вносити кошти буде інший клієнт ПриватБанку, для нього вартість послуги складе 0,2%, але не менше 2 гривень. Переклад на інтернет-карту третьою особою буде коштувати 0,5% від суми, не менше 5 гривень.

Особливу увагу варто звернути й на сам апарат, оскільки вид обладнання також впливає на додаткові витрати. Термінали ПриватБанку встановлюють зазначену вище комісію за зарахування, а в пристроях інших компаній комісійну винагороду за поповнення буде відрізнятися.

Комісія при платежах

З карти на карту

Переказати гроші між своїми банківськими картками, як правило, можна без будь-яких додаткових витрат.

Комісія при переказі на іншу карту з Універсальною, становить:

  • на карту для виплат — 0,5% від суми при використанні власних коштів і 4% кредитних;
  • на карту будь-якого іншого банку України — 0,5% (не менше 5 грн.) при використанні своїх коштів і 4% за можливість скористатися кредитним лімітом;
  • на картку закордонного банку — 2% від суми, але не менше 50 грн. при оплаті власними грошима і 5% якщо оплата проводиться кредитними грошима.

Поповнити картку для виплат вийде з урахуванням комісії 0,5% від суми, але не менше 5 грн.

Перекинути гроші на іншу карту з мінімальними витратами можна, якщо враховувати її тип.

При оплаті послуг

Оплатити комунальні послуги в такому обладнанні банку — досить зручний спосіб уникнути витрати часу на черги в касу установи.

Комісійні відрахування при проведенні таких платежів залежать від того, чи укладений договір обслуговування між банком і компанією, яка забезпечує послуги.

У разі наявності договірних відносин між фінансовою установою та комунальною організацією комісія за оплату наданих послуг становитиме:

  • 3 гривні — якщо оплата менше 500 грн .;
  • 5 гривень — якщо оплата від 500 до 1000 грн .;
  • 0,5 відсотка від суми, але не менше ніж 10 і не більше ніж 50 грн. — якщо оплата становить більше 1000 грн.

При відсутності такої угоди додаткові банківські збори нараховуються в таких розмірах:

  • 5 гривень — якщо сума оплати менше 500 грн .;
  • 1 відсоток від суми — якщо оплата більше 500 грн.

Розраховуючи кількість грошей, які будуть потрібні для здійснення обов’язкових комунальних платежів в терміналах, варто враховувати подібні моменти.

При поповненні мобільного телефону

Швидко, всього за кілька простих кроків, поповнити рахунок мобільного телефону можна в терміналі Приватбанку. Переказати гроші можна як з банківської картки, так і готівкою. Комісія за проведення такої транзакції становить від 0 до 7 гривень.

При відправленні переказів

Відправка коштів на рахунки ПриватБанку проводиться з урахуванням комісійних платежів.

Комісійні, за здійснення грошового переказу в будь-який інший банк України складуть — до 1% від суми.

Способи не платити комісію

Для того щоб ефективно користуватися послугами апаратів самообслуговування і не платити зайвого, коштувати скористатися такими порадами:

  • при оплаті з карти додаткові витрати менше, ніж внесення плати готівкою;
  • для проведення фінансових операцій слід вибирати обладнання, які належить банку, це також зменшить витрати;
  • поповнення особистого пластика в терміналі, при його наявності, позбавить вас від додаткових витрат;
  • вносити гроші без комісійних витрат можна при поповненні кредитки Універсальна в ТСО;
  • розплачуючись в pos-терміналах, можна значно економити на комісії за зняття / поповнення готівки.

Головними позитивними сторонами використовувати обладнання самообслуговування для проведення фінансових операцій є простота і швидкість їх проведення, а також мінімальні комісійні або їх відсутність.

Ссылка на основную публикацию