Програма «Авто в кредит» на б / у автомобілі в ПриватБанку: умови оформлення і процентна ставка

Купівля автомобіля за допомогою позикових коштів є зручним варіантом для багатьох стати власником нового або вживаного автомобіля. ПриватБанк видає авто в кредит на б / у і нові машини. Оскільки ПриватБанк — найбільший банк в Україні і має багато відділень, не буде проблемою оформлення та внесення платежів.

Переваги автокредитування в ПриватБанку

Взяти авто в кредит у ПриватБанку — це швидко і вигідно. Для зручності клієнтів банк гранично спростив процедуру, а розстрочка приваблює багатьох позичальників.

Вибрати автомобіль можна на спеціалізованому порталі. Тут працює стандартний фільтр по марці, роком випуску, ціною, пробігом і т.д. Каталог містить багато моделей від бюджетних авто до дорогих іномарок.

Плюс звернення за авто кредитом в ПриватБанк — це можливість вже через 2 години після подачі заявки стати володарем власного транспортного засобу. Все що потрібно — мати необхідну суму для першого внеску і підписати договір.

Серед інших переваг:

 • можливість дострокового погашення позики без штрафів і комісій;
 • внесення щомісячних платежів зручним способом — через касу банку, термінал, Приват24;
 • безкоштовний моніторинг за власним автомобілем;
 • при першому внеску в розмірі 25% КАСКО на б / у автомобіль оформляється за бажанням покупця;
 • для оформлення договору потрібно мінімум документів.

Умови оформлення

Умови придбання авто в кредит від ПриватБанку схожі для нових і б / у автомобілів. Відрізнити є можливість при покупці б / у транспортного засобу не оформляти КАСКО за умови внесення 25% від всієї суми позики, а також ставка по кредиту.

Базові умови:

 1. Перший внесок від 10%.
 2. Ставка — від 0,1% річних для розстрочки за спеціальною програмою.
 3. Термін погашення — до 7 років.

Автомобілем, придбаним в розстрочку, можна відразу ж користуватися. А ось розпоряджатися їм в повній мірі вдасться тільки після повного погашення зобов’язань перед банком. Мається на увазі, що його без дозволу банку не можна продавати, дарувати, обмежується виїзду за кордон на кредитному автомобілі. Купівля автомобіля через ПриватБанк відбувається в формі фінансового лізингу.

Банк видає позику на нові та вживані автомобілі. У випадку з новими ведеться співпраця з офіційними дилерами найпопулярніших марок машин. Що стосується їх типу, то це:

 1. Легкові, в тому числі електромобілі.
 2. Мікроавтобуси місткістю до 18 місць.
 3. Вантажні автомобілі з вантажопідйомністю до 1,6 т.

Ще один момент — на будь-які автомобілі, придбані за допомогою ПриватБанку, встановлюється GPS датчик, який дає можливість в будь-який час відстежити місцезнаходження транспортного засобу. За його установку платить покупець.

Для б / у автомобілів

Для покупки б / у автомобіля його потрібно попередньо вибрати на спеціальному порталі. Зручно, що можна відфільтрувати результати виходячи зі своїх потреб. Далі відбувається оформлення транспортного засобу безпосередньо в банку. Ставка для покупки такого транспорту — 23,9% річних.

Для нових авто

ПриватБанк співпрацює з автосалонами. У салоні потрібно вибрати машину і отримати рахунок для оплати першого внеску. Всі інші процедури здійснюють співробітники банку. Ставка для нових машин — 18%.

Порядок оформлення автокредиту

Оформлення автокредиту можливо у відділенні банку, але заявку на нього вдасться подати в режимі онлайн на сайті або через систему Приват24.

Попереднє схвалення зручно тим, що можна оцінити можливість отримання кредиту, не виходячи з дому. Причому через інтернет вийде:

 • вибрати автомобіль, особливо, якщо шукаєте б / у. Для цього слід відвідати сайт Планета Авто;
 • розрахувати приблизну вартість позики. Для цього на сайті ПриватБанку є кредитний калькулятор. Ввівши в нього основні дані можна отримати приблизний графіка платежів і їх розмір. Для розрахунку необхідна наступна інформація: новизна авто (новий або б / у), вартість, розмір першого внеску. Додатково в калькуляторі відображаються витрати на державну реєстрацію, відрахування в пенсійний фонд, вартість GPS-датчика.

Якщо заявка схвалена, то можна вирушати в відділення з пакетом необхідних документів. Обов’язково знадобиться паспорт і ідентифікаційний код.

Надання довідки про доходи необов’язково, але при її пред’явленні можна розраховувати на більш вигідні умови.

Якщо вирішили оформляти кредит відразу у відділенні, то тут все гранично просто:

 • підійдіть до відділення з необхідними документами;
 • виберіть автомобіль, що підходить під ваші запити;
 • оформите заявку і почекайте її розгляду. На це піде не більше 10-15 хвилин;
 • підпишіть кредитний договір і внесіть початковий внесок;
 • своєчасно погашайте обов’язкові платежі.

За реєстрацію машини в Державтоінспекції відповідає банк, тому всі необхідні для цього документи формує і передає співробітник фінустанови.

Вимоги до позичальників

Спеціальних вимог до потенційних позичальників немає, вони досить лояльні:

 1. Вік від 18 років.
 2. Громадянство України.
 3. Постійний дохід, який дає можливість погашати позику. Якщо немає офіційного працевлаштування, але на рахунок клієнта банку регулярно надходить кошти достатні для оплати внесків, то можуть схвалити і таку позику.

Деякі особливості розстрочки

Перш ніж оформляти автокредит в ПриватБанку, потрібно дізнатися деякі його особливості. А саме:

 1. При порушенні графіка платежів застосовуються штрафні санкції. Якщо такі прострочення регулярні, то банк має право конфіскувати автомобіль.
 2. У разі дострокового погашення раніше, ніж через рік після оформлення кредиту оформити машину на себе не вийде. Буде потрібно дочекатися, коли закінчиться рік. Це вимоги закону про фінансовий лізинг.
 3. Дозволено вносити великі суми платежів, ніж це передбачає графік.
 4. Процентна ставка залишається незмінною протягом усього терміну кредитування.

Автокредит в ПриватБанку досить привабливий для клієнтів. Особливо зручно, що отримувати позику можна на нові і б / у автомобілі. включаючи сучасні електрокари.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector