Вклади в доларах від ПриватБанку: умови і порядок оформлення

Депозити в доларах в ПриватБанку популярні в українців. Це один з небагатьох державних банків, який пропонує високі ставки по валютних внесках і достатній вибір програм. Плюс до цього оформити вклад можна в будь-якому відділенні по країні або через інтернет-банк Приват24.

Види валютних депозитів

Так як відділень багато, а оформлення гранично просте, більше половини всіх депозитів громадян України лежать в ПриватБанку.

Валютні вклади вигідні, адже курс долара постійно зростає і найближчим часом його зниження не прогнозується навіть в планах держави.

Є кілька варіантів депозитів в доларах, їх можна розділити на такі групи за критеріями:

 • за терміном — 3-12 місяців;
 • по процентній ставці — якщо є опція дострокового розірвання, то ставка буде нижче;
 • поповнення — це право є не у всіх запропонованих вкладах;
 • з капіталізацією відсотків — щомісяця в кінці терміну депозиту.

Залежно від цих умов коливається ставка, а значить і вигода клієнта при зберіганні валюти на рахунку.

Всі вкладники державного банку захищені програмою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Тому, у разі банкрутства або ліквідації фінустанови, є відшкодування коштів в розмірі до 200 тисяч гривень за курсом, що діє на момент ліквідації.

Переваги депозитів в ПриватБанку:

 1. Внесок може відкрити будь-яка людина у віці від 18 років.
 2. Доступність кількох програм у валюті.
 3. Депозит вдасться відкрити як на себе, так і на користь дитини. В останньому випадку використовувати кошти син або дочка зможуть тільки після досягнення нею певного віку.
 4. Автоматична пролонгація не відвідуючи відділення банку.
 5. Можливість контролювати накопичення через інтернет-банкінг Приват24.

Умови за вкладами

Зараз діють такі програми:

 • «Стандарт»;
 • «Джуніор»;
 • «Приват-вклад».

Вони відрізняються за умовами, які потрібно детально розглянути, перш ніж оформляти. Так валютний депозит ПриватБанку «Стандартний» в доларах, передбачає терміни:

 • 1 місяць зі ставкою 1% річних;
 • 3-5 місяців — 2,5% річних;
 • 6-8 місяців — 2,75% річних;
 • 9-12 місяців — 3% річних.

Євровий «Стандарт» оформлюється на наступних умовах:

 • 3-5 місяців — 1%;
 • 6-12 міс. — 1,25% річних.

Доступна опція дострокового розірвання. Правда при цьому ставка знизиться на 0,75% або 0,25% (в залежності від виду валюти вкладу) від базової. Тобто для річного депозиту в доларах з правом дострокового зняття прибутковість складе 2,25% річних.

Останнім часом набирає популярність нова депозитна програм «Джуніор».

За її умовами батьки можуть відкривати рахунок на користь дитини. При цьому оформлення його можливо в будь-який час поки дитина не досягла 16 років. Особливості відкриття:

 1. Оформляється на ім’я заявника. Але з позначеної заявником дати право на зняття грошей переходить до дитини. Це все обумовлюється на етапі оформлення договору.
 2. Присутність дитини при відкритті не обов’язково. Але при цьому його дані потрібно внести в клієнтську базу ПриватБанку. Для цього з собою потрібно принести його свідоцтво про народження.
 3. Підтвердження родства не потрібно. Тобто внесок можуть відкрити як батька, так і тітки, дядьки, бабусі, дідусі.
 4. Той дорослий, на кого оформлений депозит, може в повній мірі керувати рахунком поки права на нього не перейдуть повзрослевшему дитині.
 5. Можна закривати депозит в будь-який момент, поки права не його не перейшли дитині.
 6. Поповнення можливе на суму не більше 3000 доларів на місяць. Стільки ж можна зі старту покласти на рахунок. Можна підключити послугу автоматичного поповнення з карти банку.
 7. Капіталізація відсотків в кінці терміну дії.
 8. Пролонгація автоматична, кожні 12 місяців. Кількість продовжень не обмежено.
 9. Дату, коли дитина отримає доступ до грошей, дорослий визначає сам — день народження, Новий Рік, певний вік.

Що стосується конкретних умов, то ставка за цим доларовим вкладом — 3%, по депозиту в євро — 1,25%. Термін — 12 місяців.

Ще один варіант депозитної програми — «Приват-вклад».

Один з найбільш зручних, оскільки в ньому передбачена можливість зняття як всієї суми, так і її частини, в разі необхідності. При цьому термін депозиту — 12 місяців, а процентна ставка 1%. — в доларах і 0,5% — в євро.

Деякі особливості вкладу:

 • капіталізація відсотків щомісячно;
 • гроші можна отримати готівкою в банкоматі або відділенні банку. Доступний замовлення перерахування на карту через Приват24;
 • пролонгація автоматична;
 • всі операції по вкладу можна здійснювати через Приват24.

способи оформлення

Зручність сервісів ПриватБанку в тому, що клієнти отримують доступ до банківських продуктів без обов’язкового відвідування офісу банку. Тобто депозит можна відкрито різними способами, зручними для клієнта.

У відділенні

Це самий звичний варіант, адже можна відкрити депозит і відразу ж внести на нього необхідну мінімальну суму. Відвідати можна з цією метою будь-якого відділення. З собою потрібно взяти паспорт і ідентифікаційний код. Звернувшись до фахівця, можна отримати додаткову інформацію про обраний внесок і укласти договір.

Працівник банку проведе всі необхідні дії, клієнтові потрібно буде тільки ознайомитися з договором і поставити свій підпис під ним. На все піде 10-15 хвилин.

На сайті банку

Зручний варіант, адже можна в комфортних для себе умовах оформити депозит з найвигіднішими умовами. Чи вдасться прочитати повні умови, при необхідності звернутися в службу підтримки, яка працює в режимі 24/7.

Діяти в цьому випадку потрібно так:

 • зайти на офіційний сайт в розділ з депозитами. Тут же перейти на вкладку з вкладами, які цікавлять;
 • навпаки обраних умов натиснути кнопку «Оформити»;
 • з’явиться вікно, в якому потрібно ввести свій номер телефону. На нього прийде смс;
 • наступний крок — заповнення форми заявки. Потрібно вказати термін, суму, метод поповнення (з карти або готівкою), дії з відсотками. Депозитом можна дати назву, для цього є спеціальне поле на цій сторінці;
 • по закінченню введення даних формується анкета. Всі реквізити потрібно перевірити, якщо все в порядку, то натиснути кнопку «Оформити» внизу сторінки.

Після цього клієнту надається інформація щодо подальших дій. Він повинен уважно ознайомитися зі способами внесення коштів, термінами та іншими важливими даними.

Через Приват24

Процес оформлення через Приват24 ненабагато складніше. В цьому випадку потрібно:

 1. Зайти в особистий кабінет Приват24 за допомогою логіна і пароля.
 2. Перейти у вкладку «Депозити», потім «Відкрити депозит».
 3. Вибрати вигідні умови для себе: ставку, термін.
 4. Заявка заповнюється, також, як і в попередньому варіанті — тобто буде потрібно ввести актуальну інформацію.

Важливо пам’ятати, що вибравши метод внесення початкового внеску готівкою, потрібно їх внести через касу банку або термінал в термін 30 днів з дати оформлення заявки. При цьому якщо від моменту її подачі до оплати внеску умови змінилися, то депозит буде оформлений саме на тих умовах, які діють на момент внесення коштів.

Вимоги до клієнтів

Особливих вимог до клієнтів, які відкривають депозит у валюті, немає. Головне -гражданство України і вік старше 18 років.

Валютні доларові депозити в Приватбанку вигідні. Вони представлені кількома програмами і доступними умовами оформлення. Причому, залишити заявку на відкриття вкладу можна в будь-який час через Приват24.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector