4 простих способи видалення карти в Приват24

ПриватБанк — це перше банківську установу в Україні, яке запропонувало своїм клієнтам послугу інтернет-банкінгу Приват24. Зареєструвавшись в системі, можна управляти своїми рахунками онлайн, не виходячи з дому. Клієнт, який має обліковий запис в системі, може проводити різні операції і дії. Є ситуації, коли необхідно заблокувати або видалити рахунок / карту в сервісі. Але не всі знають, як видалити карту в Приват24? Спочатку давайте розберемося для чого проводити таку процедуру.

Можливі причини видалення в Приват24

На картці зберігаються грошові кошти і для їх безпеки необхідно знати, як заблокувати і видалити її в Приват24.

Причинами її видалення можуть бути:

  1. Неправомерние дії шахраїв. Якщо ваш аккаунт в Приват24 намагалися зламати хакери, тоді потрібно буде провести блокування рахунків.
  2. Окончаніе терміну дії. Після витікання терміну дії карткового рахунку, потрібно отримати новий.

Cпособи видалення

Через Приват24

 

Видалити карту в Приват24

Цей спосіб вважається найпопулярнішим. Видалити «пластик» в сервісі можна дуже швидко. Для цього увійдіть в Приват24, використовуючи свій логін і пароль. В особистому кабінеті знайдіть «Управління картою / рахунком», вкажіть вкладку «Закриття карти». У меню, натисніть опцію «Подати заявку». Заявка на видалення обробляється протягом однієї години.

Видалити віртуальну інтернет-карту можна в тому випадку, якщо вона прострочена. Якщо її термін не закінчився, тоді спочатку проводиться блокування картки, а потім видалення. В особистому кабінеті знайдіть у верхньому кутку вкладку «Всі послуги», в меню, натисніть «Налаштування», вкажіть опцію «Карти» і виберіть «Блокування картки». Коли блокування буде проведена, подайте заявку на видалення. Процес видалення займає приблизно одну годину.

Якщо термін дії рахунку закінчився можна приховати карту в Приват24. Вона буде значитися за клієнтом, але в розділі «Карти» не буде доступний широкому. Проводити повне видалення карткового рахунку не рекомендується. Якщо клієнту ПОНАБ зробити роздруківки квитанцій про перерахування грошей, у вкладці «Приховані карти» будуть зберігатися недіючі картки.

За допомогою онлайн-чату

Чат Пиват 24

Зайдіть в свій аккаунт в Приват24. На сторінки знайдіть віконце «Допомога онлайн» і зробіть запит на видалення картки. На екрані з’явиться вікно, в якому виберете розділ «Управління картками». Відкриється вкладка з питаннями серед яких вкажіть «Як закрити». Якщо, прочитавши інструкцію, у вас залишилися питання, ви можете вибрати можливість з’єднатися з оператором і попросити його про відповідної допомоги. Протягом декількох хвилин рахунок буде закритий.

По телефону 3700

Необхідно зателефонувати на гарячу лінію банківської установи і озвучити свою проблему. Оператор сервісу задасть питання, які стосуються певного рахунку та його власника. Така інформація потрібна для того, щоб співробітник банку переконався в тому, що саме ви є власником картки, яку потрібно видалити. Гаряча лінія працює 24 години на добу і дзвінки безкоштовні.

У відділенні банку

Зверніться в один з офісів банку. З собою обов’язково візьміть паспорт. Співробітник банку надасть інформацію про стан вашого «пластика» і проведе його блокування.

ПриватБанк є найбільшою банківською установою. Він піклується про захист довірених йому, клієнтських фінансів. При виникненні несприятливої ​​ситуації (втраті або крадіжці «пластика»), ви зможете його швидко закрити в Приват24. Зареєструвавшись в системі, можна проводити різні дії і користуватися послугами онлайн-банку за допомогою комп’ютера або смартфона.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector