Депозитна картка ПриватБанку: докладний опис продукту

Особливості депозитної картки ПриватБанку

Депозитна картка ПриватБанку — це стандартний пластик, який включає в себе додаткову функцію — депозитна властивість (ДС).

ДС — властивість накопичувати додаткові% на залишок власних коштів.

Опис продукту

ПриватБанк надає своїм клієнтам, отримання банківських карт, за якими можливе нарахування відсотків на залишок грошей. До них відносяться:

  • універсальна;
  • універсальна Gold;
  • Юніор;
  • для виплат.

«Універсальна» та Gold картки передбачають ліміт кредиту до 50000 і 75000 гривень відповідно. Кредитний ліміт для Юніор-карти можна встановити в 300 гривень з дозволу батьків. Для всіх пластикових карт, перерахованих вище, крім «Універсальна Gold», обслуговування безкоштовно. Обслуговування пластика Gold становить 20 гривень на місяць. Час користування кредитними коштами без нарахування відсотків — до 55 днів.

При поповненні карт для виплат береться 0,5% від суми поповнення, «Універсальну» поповнити можна без комісії. Якщо переводите гроші на рахунки інших банків з кредитки, комісія буде 4%, при платежі за рахунок кредитних коштів.

Якщо хочете зняти готівку через банкомат з кредитки, комісія складе 1% (при знятті власних накопичень) і 4% (кредитні гроші) від одержуваної суми на руки, понад 1000 гривень. Від 100 до 1000 гривень розмір банківської комісії складе від 7 до 47 грн.

Картами можна розплачуватися за покупки через інтернет-магазини, за кордоном, поповнювати мобільний і ще ряд переваг, які можна подивитися на сайті: https // privatbank.ua

Умови для нарахування відсотків

Депозитна властивість ПриватБанку передбачає нарахування 7% річних на залишок особистих коштів, якщо їх розмір не менше 100 гривень. Нараховуються відсотки щодня, а зараховуються в кінці кожного місяця на рахунок «Бонус Плюс». Функція передбачає можливість зняття грошей, в разі необхідності, не розриваючи договір. Відсотки, які отримує клієнт, підлягають оподаткуванню в 18% і 1,5% збір, на потреби військовослужбовців.

Додатково карти банку беруть участь в програмі «Бонус Плюс», по якій ви отримуєте додатковий бонус за покупки — до 20% від суми витрат. Плата за користування кредитним лімітом становить — 3,6% і 3,5%, за умови неповернення кредиту протягом пільгового періоду користування гроші. Якщо все погашено вчасно, відсотки не нараховуються.

Способи активації депозитного властивості

Деякі користувачі карт не знають, що потрібно самим підключати депозитна властивість. Включити це властивість можна декількома способами.

В Приват24

Якщо підключати функцію через Приват24, порядок дій виглядає наступним чином:

  1. Авторізуемся в особистому кабінеті сервісу.
  2. Входимо в розділ «Мої рахунки», вибираємо зліва необхідну карту.
  3. Потім переходимо до опції «Управління картою», натискаємо по кнопки «Нарахування% на рахунок». Ця функція тепер активована.

У терміналі самообслуговування / банкоматі

Якщо хочете активувати нарахування відсотків на залишок по картці через термінал, потрібно авторизуватися в пристрої за допомогою мобільного або пластикової картки. Далі відкрити меню «Мої налаштування», клікнути «Підключити депозитна властивість».

Активуючи властивість в банкоматі, вставляємо пластик в картрідер, вводимо його пін-код. Заходимо в розділ «Банківські послуги» — «Активувати ДС».

У відділенні банку

Для включення даної можливості, зверніться до співробітників банку з обслуговування фізичних осіб. Вони допоможуть виконати необхідне підключення, а також розкажуть, як нараховуються відсотки.

Депозитна картка ПриватБанку максимально зручна для клієнта, що дозволяє вигідно розмістити вільні гроші. Депозитна властивість карток — приємний бонус від ПриватБанку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector