Договір по кредитній картці ПриватБанку: для чого потрібен і як можна отримати

Для чого необхідний договір по кредитній картці ПриватБанку

Основна маса жителів України є користувачами банківських послуг. Одним з найбільш популярних продуктів у населення є кредитування. Дана послуга доступна як для фізичних, так і для юридичних осіб. Умови отримання різні, але і для фізичних, і для юридичних осіб потрібен договір ПриватБанку по кредитній карті. Як його оформити, навіщо він потрібен і який порядок дій на отримання грошей в борг, розглянемо далі.

Для чого необхідний договір

Договір ПриватБанку по кредитці — це документ, який підтверджує взаємодію організації, яка видає кошти під відсоток і власника кредитної картки. Завдяки такому документу взаємини регламентуються і мають законний характер.

Крім договору, взаємини власника пластикового носія і кредитора регламентуються Цивільним Кодексом України, законодавчими актами та таким законами України як:

  • Закон «Про банки і банківську діяльність»;
  • Закон про захист прав споживачів»;
  • Закон «Про споживче кредитування».

У договорі прописуються умови кредитування, обов’язки кожної зі сторін, нюанси, які не вказані або не обумовлені в чинному законодавстві.

При отриманні пластикового носія, як підтверджуючий документ виступає заповнена анкетованих заявка на отримання карти.

порядок ознайомлення

Після рішення обзавестися певною сумою боргу, позичальникові потрібно звертати увагу на такі нюанси угоди:

  • позичальник не є власником кредитки. Він всього лише тимчасовий користувач (власник картки). Власником виступає банк. Відповідальність за операції, що проводяться з картою, покладається на тимчасового користувача (власника картки);
  • слід звертати увагу на термін дії карти і термін дії кредитного договору;
  • перед закінченням терміну дії карти слід звернутися у відділення банку для зміни носія. Якщо клієнт відмовляється від послуг банку, але при цьому залишається позичальником кредитних коштів — боргові зобов’язання продовжують числитися за ним;
  • кредитний ліміт — сума, яка встановлюється банком самостійно. Клієнт при цьому, зовсім не зобов’язаний користуватися їй в повній мірі. За умовами договору, сума кредиту може змінюватися як у бік збільшення кредитних коштів, так і в бік зменшення. Також можливий варіант відмови в кредитному ліміті.
  • пільговий період. Це період, коли є можливість погасити заборгованість без урахування процентної ставки по кредиту. Але є поправка, погасити борг потрібно до 25 числа місяця, наступного за тим, в якому були оплати за рахунок кредитних коштів. Максимальний період пільг становить 55 днів;
  • в ряді випадків інформація про позичальника може передаватися в Бюро історій по кредитах. При цьому кредитор може не інформувати позичальника про такий результат подій;
  • в разі, коли кредитна карта не використовується (немає активності по транзакціях протягом 6 місяців), банк має право заблокувати її;
  • термін позовної давності по штрафах і пені відповідно до Цивільного Кодексу України — 1 рік. Але Приват Банк встановив для своїх клієнтів термін в 50 років;
  • якщо протягом 30 днів не повертається заборгованість, позичальник оплачує відсоток, встановлений відповідно до тарифів банку.

Важливо пам’ятати, що перш ніж почати користуватися послугами банку, потрібно ретельно вивчити умови надання позик, тарифні плани та інші нюанси. Відмовитися від послуг банку можна тільки в тому випадку, коли закриті всі заборгованості. При цьому варто повідомити банк про своє рішення за 30 днів. Це дозволяє провести перевірки всіх транзакцій і кредитів.

способи отримання

З способами отримання договору все просто. Угода між громадянином, бажаючим отримати кредитну карту, і банком — це угода публічної оферти. Знаходиться він на сайті банку на головній сторінці внизу під написом «Умови і правила».

«Умови і правила» на сайті ПриватБанку

З клієнтами на загальних умовах полягає індивідуальний персоніфікований договір. Укласти договір можна у відділенні банку, де вам і буде видана карта. Також можна залишити заявку на отримання кредитної картки на сайті. Після цього потрібно буде звернутися до найближчого відділення і забрати кредитку.

Виходячи з цього, можна сказати про те, що отримати договір ПриватБанку по кредитній карті можна трьома способами.

В Приват24

В даний сервіс можна виконати будь-яку банківську операцію. Він дозволяє отримати і дані за договором на кредитку «Універсальна». Для цього необхідно:

  1. Ви можете увійти сервісу і вибрати розділ «Всі послуги» — «Послуги» — «Сервіс довідок».
    «Сервіс довідок» в Приват24
  2. В даному меню натиснути на кнопку «Створити довідку».
  3. Вибрати кредитку для якої потрібно сформувати документ.
  4. У відкрилася довідці по карті можна подивитися номер договору.

По телефону 3700

Гаряча лінія ПриватБанку працює в режимі 24/7. Запит будь-яких звернень можна здійснювати по телефону. Реальні співробітники банку проведуть консультацію по будь-яких питань, у тому числі і з питання договору по кредитці.

У відділенні банку

Якщо ви не маєте можливості використовувати сервіс Приват24 або гарячу лінію, то звернення до відділення банку за договором саме ваш варіант. Менеджери нададуть вам документ і дадуть відповідь на всі ваші запитання особисто.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector