Як отримати електронний ключ через Приват24: детальний порядок отримання

Отримання електронного ключа в Приват24: інструкція по генерації і його призначення

Електронний цифровий ключ — це ключ цифрового підпису, який дає можливість подати декларацію за допомогою інтернету. Щоб ним скористатися, потрібно ознайомитися, як отримати ключ в Приват24 для декларації. Електронний підпис (скорочена назва ЕЦП) використовують для ідентифікації особи при операціях в інтернеті, а також для підтвердження автентичності документа.

Що таке електронний цифровий ключ

Електронний цифровий підпис дозволяє, не виходячи з дому чи офісу, подавати звіти в державні структури, які раніше вимагали великих витрат часу. Всю інформацію, необхідну для оформлення документів і звітності, можна знайти в Приват24. Є ще ряд переваг використання ЕЦП в ПриватБанку:
Електронний цифровий підпис

 • безпека — електронний документ неможливо підробити, інформація подається в зашифрованому вигляді;
 • економія часу — немає необхідності везти паперові документи;
 • відсутність витрат на папір;
 • стандартизація — в світі все більше переважають електронні види роботи з документацією;
 • при необхідності, передача права підпису довіреній особі проходить без трудомістких і фінансово витратних процедур;
 • використання величезної кількості інформаційних можливостей в особистому кабінеті на сайті державної фіскальної служби.

Крім того, сама процедура як отримати електронний ключ в ПриваБанк, відрізняється простотою і доступністю для кожного.

Порядок отримання ключа

Для отримання електронного ключа обов’язкова наявність картки ПриватБанку. При відсутності, її необхідно отримати, звернувшись до найближчого відділення.

Порядок того, як отримати електронний ключ від ПриватБанку, виглядає так:

 • Відкриваємо Приват24 і авторізуемся в особистому кабінеті.
 • Заходимо в розділ «Усі послуги» на верхній панелі, знаходимо рядок «Бізнес» зі списку зліва і вибираємо «Завантажити сертифікат».

Приват 24 скачати сертифікат

 • Після цього може з’явитися вимога: «Необхідно встановити розширення для браузера». Натискаємо «Встановити розширення». Якщо бачимо напис: «CryptoPlugin не встановлено», встановлюємо запропоновану актуальну версію.
 • Якщо програма встановлена ​​успішно, на екрані з’явиться табличка з особистими даними. Обов’язково перевірте, щоб не було помилок. Потім натискаємо кнопку «Дані вірні» і вибираємо папку (директорію) для зберігання файлу з електронним підписом.
 • Тепер переходимо до створення пароля. Він повинен складатися не менше, ніж з 8 символів латинського алфавіту і цифр. Його треба буде вписати двічі в зазначені графи і обов’язково записати собі, щоб не забути.

Електронний ключ від ПриватБанку отримано і буде діяти 1 рік. Кінцевий термін дії ЕЦП зазначений нижче серійного номера сертифіката.

Генерація ключів ЕЦП

Процес відбувається за допомогою програми Приват24 для бізнесу. Вибравши розділ з генерацією, слід вказати, що працювати необхідно в «WINDOWS», з встановленим додатком JAVA (версія 7.51 / 7.55 не нижче). У меню вибираємо «Послуги» знаходимо пункт «Електронний підпис — АЦСК». Вибираємо «Замовити». Після цього на екрані з’являється меню для запуску генерації ключів, куди треба ввести паролі. Після цього, на вказаний в системі номер телефону, прийде повідомлення, яке використовується для підтвердження отримання ключів.

Приват 24 для бізнесуТепер потрібно перейти в розділ «Налаштування». Там вибираєте «Ключі ЕЦП», потім — «Отримати сертифікат». Вибираєте підприємство. Далі може знадобитися запустити java.

У віконці поруч з фразою «Do not show this again …» треба поставити галочку, щоб це вікно не спливало кожен раз. Далі натисніть кнопку «Run».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector