Яку максимальну суму можна перевести на картку ПриватБанку?

При продажу нерухомості, автомобіля або інших дорогих речей у деяких людей може виникати питання, а яка максимальна сума переказу на картку ПриватБанку?

Сьогодні дуже незручно, а також небезпечно носити при собі великі суми грошей, тому набагато зручніше проводити великі угоди за безготівковим розрахунком.

Яку суму можна перевести з карти на карту ПриватБанку

При перерахуванні грошей з картки на картку ПриватБанку обмежень або максимально допустимої суми переказу немає.

Це означає, що ви можете безперешкодно відправити іншій людині будь-яку кількість грошей. Однак важливо розуміти, що відсутність обмежень може бути застосовано тільки при переказі грошей з картки на картку, які обслуговуються і випущені ПриватБанком.

Якщо ви плануєте перераховувати гроші за допомогою SMS-банкінгу та відповідних команд, тоді максимальна сума переказу між картами може бути не більше 15 000 грн за один день.

Варто відзначити, що при знятті готівки з картки можуть діяти обмеження на максимальну суму.

Скільки грошей можна покласти на карту ПриватБанку

У той же час, максимальна сума переказу на картку ПриватБанку через термінал на поточний момент становить 148 500 грн. Обмеження діє добу, тому на наступний день після поповнення карти за допомогою терміналу самообслуговування ви знову зможете внести суму, яка не повинна перевищувати вищезгаданий ліміт.

Максимальна сума переказу в ПриватБанку через термінал стосується як поповнення власної карти, так і перерахування грошей на карту іншої людини. Цей факт обов’язково необхідно враховувати, якщо найближчим часом виникне необхідність мати на картковому рахунку велику суму грошей.

Максимальна сума переказу з картки ПриватБанку на карту іншого банку

При переказі грошей з картки ПриватБанку на карту будь-якого банку України або світу (P2P) встановлені наступні ліміти:

  1. На транзакцію: 15 000 грн;
  2. В добу: переклад на карту одного з українських банків 120 000 грн;
  3. В добу: переказ грошей на карту, випущену закордонним банком 15 000 грн;
  4. В місяць: переклад на карту одного з українських банків 10 000 В місяць: переказ грошей на карту, випущену закордонним банком – 150 000 грн.

Перед спробою перерахувати гроші обов’язково переконайтеся, що ваш платіж не перевищує вищевказаних обмежень.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector