Як отримати онлайн кредит на картку ПриватБанку: 3 види позик і порядок їх оформлення

Онлайн кредити стають все більш популярними серед українців. Не виходячи з дому, максимально швидко і без зайвої паперової тяганини, можна отримати в борг невелику суму. Кредит онлайн на картку ПриватБанку можна оформити як безпосередньо в самому банку, так і в інших фінансових організаціях.

Види онлайн кредитів на карту

Ліміт на карту Універсальна

Найпростіший спосіб отримати позику — оформити в банку карту «Універсальна».

 1. За розрахунки по терміналу або в інтернеті комісія не стягується, навіть при використанні кредитних грошей.
 2. Поповнення не обкладається комісією.
 3. За зберігання власних грошей в сумі понад 100 гривень, нараховується 7% річних на залишок.
 4. Пільговий період може становити до 55 днів з моменту здійснення видаткової операції по карті. Під час пільгового періоду банк не нараховує відсоток, тому якщо вчасно повернути борг, то позиковими засобами можна користуватися абсолютно безкоштовно.
 5. Після закінчення пільгового періоду, на заборгованість нараховується 3,6% в місяць (42-43,2% річних), що значно дешевше, ніж позику в мікрофінансової організації.

Недоліком карти є лише те, що зняття кредитних грошей в банкоматі обкладається додатковим комісією, тому якщо потрібна готівка, можна взяти «швидкий кредит».

Швидкий кредит

«Швидкий кредит» від ПриватБанку — це альтернатива популярним на сьогоднішній день мікропозик.

Такий кредит надається на суму від 1000 до 50 тисяч гривень, на 1 або 2 роки. Щомісячний відсоток становить 4,59% (55,08% річних). Гроші перераховуються на карту клієнта (для виплат або «Універсальну»), а потім їх можна зняти в банкоматі. Якщо по карті «Універсальна» позичковий ліміт піднімається поступово, то скориставшись «Швидким кредитом» можна отримати велику грошову суму відразу.

Позику в мікрофінансової організації

Завдяки своєму лояльному підходу до позичальників, мікрофінансові організації зараз дуже популярні.

Видача позик до зарплати найчастіше здійснюється через сайт МФО, хоча деякі організації видають гроші готівкою в своїх офісах.

Перевага сервісів онлайн-кредитування — спрощений підхід до клієнтів і мінімум запитуваних документів.

Головний недолік таких кредитів — їх дорожнеча. Як правило, мікропозик видається на термін від 7 до 30 днів, а відсотки за користування грошима нараховуються щодня і можуть досягати 450-750% річних.

Вимоги до позичальника

Основними вимогами до одержувача онлайн кредиту є:

 • громадянство України і постійне проживання на території країни;
 • наявність паспорта;
 • вік від 18 років;
 • наявність банківської карти. Прізвище, ім’я власника картки повинні збігатися з даними клієнта в анкеті-заявці на кредит;
 • як мінімум один, а краще кілька контактних номерів телефону.

Деякі мікрофінансові організації при подачі заявки просять завантажити фотокопії паспорта та ідентифікаційного коду. Якщо клієнт оформляє кредит у відділенні ПриватБанку, то паспорт і ідентифікаційний код потрібно буде пред’явити співробітнику банку.

способи оформлення

через Приват24

В системі віддаленого банкінгу можна:

 1. Замовити карту «Універсальна». На головній сторінці особистого кабінету натисніть на кнопку «Замовити». Якщо у клієнта вже є одна кредитка, то додаткову можна оформити через розділ налаштувань, пункт меню «Додати (перевипустити) карту».
 2. Збільшити можливості кредитки. Перейдіть в меню управління картою, в розділі «Ліміти» натисніть на посилання «Змінити ліміт».
 3. Подати заявку на «Швидкий кредит». Перейдіть в меню «Всі послуги», далі «Кредити». У правій частині екрана відкриється кілька посилань, серед них буде «Заявка». Натисніть і виберіть необхідний Вам продукт, а потім заповніть коротку анкету.

На сайті банку

На сайті ПриватБанку в розділі «Кредити» будь-яка фізична особа може:

 1. Заповнити анкету для отримання картки «Універсальна» або «Універсальна Gold». Можна вибрати найбільш зручний для себе спосіб доставки: забрати кредитку самостійно у відділенні або дочекатися візиту кур’єра додому.
 2. Взяти онлайн кредит у ПриватБанку на карту.
 3. Дізнатися свій рейтинг позичальника.

Щоб стати позичальником ПриватБанку, заповніть анкету-заявку, в якій вкажіть:

 • свій контактний номер телефону;
 • ПІБ відповідно до паспорта;
 • дату народження;
 • паспортні дані та ІПН;
 • адреса проживання і прописки;
 • інформацію про трудову діяльність, соціальний і сімейний статус;
 • дані про діючі боргових зобов’язаннях, якщо такі є.

У відділенні банку

Відвідавши відділення, можна отримати найбільш широкий доступ до послуг банку. Фахівці в відділенні оформлять карту «Універсальна» буквально за кілька хвилин, а також допоможуть скласти заявку на онлайн кредит. Не покидаючи відділення, після схвалення заявки та отримання позики, можна відразу ж зняти гроші в банкоматі.

Заповнюючи анкету і отримуючи кредит, клієнт автоматично погоджується з правилами обслуговування в банку.

На сайті МФО

Щоб отримати мікропозик на сайті МФО, необхідно спочатку задати параметри кредитування: термін і бажану суму, а потім заповнити електронну анкету. В анкеті вказуються:

 • персональні дані позичальника (ПІБ, дата народження, стать);
 • контактна інформація: номер телефону, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, домашня адреса;
 • дані про працевлаштування та розмір доходу;
 • на останньому етапі вносяться реквізити своєї карти: номер, термін дії, код CVC / CVV2. Для верифікації особистості банк заблокує на банківському рахунку заявника суму до 1 гривні, а клієнту необхідно буде ввести цю суму або пароль з смс на сайті МФО. Заблокована сума незабаром стане доступна для використання.

Якщо сервіс мікропозик схвалить заявку клієнта, гроші надійдуть на карту, зазначену в анкеті. З неї ж можна буде повернути борг.

Комісії

Кредитна картка «Універсальна» випускається і обслуговується безкоштовно. Якщо позичальник бажає отримати пластиковий носій рівня Gold, то за членство в клубі привілейованих клієнтів оплачується 20 гривень щомісяця.

За оформлення «Швидкого кредиту» стягується разова комісія в розмірі 4,59% від суми.

Що стосується комісій за надання мікропозик, то тут умови залежать від кожного конкретного кредитора. Найчастіше позику видається без комісії, але варто пам’ятати, що за прибуткову операцію на карту для виплат ПриватБанк візьме 0,5% від суми, в той час як зняття грошей в банкоматі безкоштовно.
Зарахування будь-яких переказів на карту «Універсальна» комісією не обкладається, але, щоб зняти свої готівкові потрібно заплатити 1% від суми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector