Як виконати переказ з ПриватБанку на Ощадбанк: 7 доступних способів і комісія за операцію

Використовувати електронні гроші набагато безпечніше і зручніше, ніж мати при собі стос паперових грошей. Це ж стосується і відправки їх іншим особам. Для безпечного здійснення транзакції потрібно знати способи, за допомогою яких переказ може бути здійснений, а також правила їх використання. Розглянемо, як перевести гроші з картки ПриватБанку на карту Ощадбанку і розмір стягується комісій.

Cпособи переказу

Провести фінансову операцію можна через касу будь-якого відділення банку. Існує і ряд інших варіантів, які не передбачають відвідування відділення:

 • здійснити перерахування можна за допомогою банківського терміналу самообслуговування;
 • дистанційно здійснити транзакцію дозволяє служба клієнтської підтримки. Достатньо зателефонувати на гарячу лінію фінансової установи;
 • банки надають інтернет-сервіси для зручності фінансових перерахувань.

Через Приват24

Клієнти ПриватБанку мають доступ до особистого кабінету сервісу Приват24.

Ця система дистанційно виконує безліч функцій: грошові перерахування, оплата комунальних та послуг зв’язку, купівля квитків, інше. За допомогою особистого кабінету клієнт може також перевести кошти з картки ПриватБанку на карту Ощадбанку. Порядок дій виглядає наступним чином:

 1. Для виконання операції авторизуйтесь в системі Приват24 за допомогою логіна і пароля (на сайті https://www.privat24.ua/, або вдодатку н ателефоні).
 2. Увійдіть в розділ «Усі послуги».
  Розділ «Все послуги» в Приват24
 3. В меню, яке розташоване зліва сторінки, виберіть «Платежі».
  Розділ «Платежі» в Приват24
 4. Із запропонованого списку виберіть пункт «На карту Visa / MasterCard будь-якого банку світу».
 5. Далі відкривається вікно для введення даних.
 6. У першому рядку потрібно вибрати зі списку рахунок, з якого відправляються кошти. Наступний рядок призначена для введення реквізитів одержувача, що складається з шістнадцяти цифр. Вкажіть суму, натисніть кнопку «Продовжити».
 7. Для завершення процедури необхідно перейти в «Корзину платежів», перевірити правильність зазначених даних, підтвердити дію.

Підтвердження операції відбувається шляхом введення коду, відправленого автоматично смс-повідомленням.

Через термінал самообслуговування

За аналогічним алгоритмом переводяться кошти за допомогою банківського терміналу самообслуговування.

Зі списку електронного меню «Банківські послуги» головної сторінки необхідно вибрати розділ «Переклад на карту іншого банку». Далі вкажіть реквізити отримувача, суму для відправки.

По телефону 3700

Послуга по перерахуванню надається також фахівцями служби клієнтської підтримки ПриватБанку за коротким номером 3700. Дзвінки з мобільних операторів безкоштовні. Щоб зробити операцію, виберіть відповідний пункт з голосового меню.

Співробітникові банку необхідно повідомити реквізити свого рахунку, секретне слово платника. Далі назвіть номер пластикової картки одержувача. Для проведення транзакції клієнт повинен дзвонити з телефону, закріпленого за ним в інформаційній системі банку.

через SendMoney

Перераховувати кошти можна, використовуючи спеціальний сервіс «SendMoney».

Для цього виконайте наступне:

 1. Перейдіть на сайт сервісу https://privatbank.ua/ru/sendmoney.
 2. Потім виберіть тип операції — «Відправити гроші».
 3. Далі введіть рахунок одержувача, суму переказу.
 4. Вкажіть дані карти відправника платежу, а саме: номер (16 цифр), код верифікації CVV (розміщений на зворотному боці пластика), термін дії.
 5. Натисніть кнопку «Відправити гроші».
 6. Щоб підтвердити дію впишіть в наступному рядку номер свого телефону, клікніть «Отримати смс». Повідомленням відправляється одноразовий пароль, його потрібно ввести в нижнє поле.
 7. Підтвердіть дію.

Зарахування такого переказу здійснюється в триденний термін.

На сайті Ощадбанку

Користувачі сайту також мають можливість здійснити транзакцію. Якщо ви орієнтуєтеся, як перевести гроші через Приват24 на карту Ощадбанку, труднощів з сервісом сайту Ощадбанку також не виникне.

Щоб здійснити транзакцію виконайте наступні дії:

 1. У головному меню виберіть розділ «Переказ коштів».
  Розділ «Переказ коштів» в Приват24
 2. Введіть реквізити відправника та отримувача коштів.
 3. Вкажіть суму грошового переказу.
 4. Поставте відмітку про згоду з умовами банку.
 5. Після натискання «Переказати кошти» система перевіряє правильність зазначених даних.
 6. Підтвердіть дію за допомогою смс-повідомлення, ввівши код перевірки.

Зарахування здійснюється в зазначені терміни після перевірки інформації.

У відділенні

Здійснити транзакцію можна, відвідавши найближче відділення ПриватБанку. Для цього необхідно звернутися в касу.

Вам достатньо буде назвати реквізити, прізвище одержувача. Також можна скористатися терміналом самообслуговування, розміщеним в кожному відділенні.

Варто відзначити, що при переказі через касу банку буде стягуватися комісія в більшому розмірі, ніж при здійсненні транзакції в онлайн-режимі.

Інтернет-сервіси

Операція може проводитися також за допомогою різних інтернет-сервісів. Послугу надають такі системи як «Easypay», «IPay», «Plategka» і т.д. Для заповнення заявки потрібно ввести реквізити відправника і одержувача, необхідну суму. Система також запитує контатние номери телефонів з метою підтвердження статусу відправки.

Розмір комісії

При здійсненні транзакції відправник оплачує послуги фінансової установи. Розмір банківського збору залежить від типу переказу. Якщо операція здійснюється через сайт Ощадбанку, комісія складе 5 гривень і 1%.

Перераховуючи гроші за допомогою особистого кабінету в Приват24 або терміналу ПриватБанку, вилучається комісія в розмірі 0,5% від суми переказу, але не менше п’яти гривень. Якщо транзакція проводилася оператором служби підтримки, відправнику необхідно буде додатково сплатити 8 гривень. Перераховуючи кошти через сервіс SendMoney, додатковий збір становитиме 0,5%, не менше 5 гривень.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector