Дебетова карта в Приватбанку: 3 основних види, тарифи і головні особливості

Дебетова карта ПриватБанку зручна тим, що на неї можна зараховувати: зарплату від роботодавця, соціальну допомогу, інші перерахування. На ній можливо зберігати запас власних коштів і при цьому мати до них доступ в будь-який час без комісій. При цьому можна не переживати за збереження коштів, що знаходяться на ній.

Основні характеристики дебетової картки

Дебетова картка одна з найбільш затребуваних і популярних серед клієнтів банку. Вона доступна для оформлення за 15 хвилин у відділенні банку.

  • заробітну плату;
  • соціальну допомогу. Зарахування відбудеться день в день;
  • пенсію. Миттєве зарахування коштів, оплата комунальних платежів без комісії. При активації послуги «додатковий дохід» можна отримувати відсотки на залишок.

особливості:

  1. При розрахунку дебетових пластиком в магазинах з відміткою «Бонус Плюс» можна отримувати до 20% кешбек на бонусний рахунок карти Універсальна.
  2. Стандартна карта для виплат надає держателю можливість оплачувати покупки та послуги без комісії.
  3. Зняття в будь-якому банкоматі по країні — без будь-яких витрат.
  4. ПриватБанк пропонує дебетові картки для різних цілей і груп населення: від безкоштовної, яку можна оформити за кілька хвилин у відділенні, до золотої картки.
  5. Є можливості випустити ексклюзивний пластик — оформлення іменної карти з чіпом і фото. З іменною карткою можна використовувати сучасні технології безконтактної оплати за товари і послуги.
  6. Деякі види дебетного пластика передбачають додаткову вигоду для власника. Суть її в тому, що на залишок коштів нараховується відсоток. Тобто, якщо тримати на балансі будь-яку суму, можна ще й заробити на цьому. Правда дохід невеликий, всього 7% річних.

Інші характеристики:

  1. При виїзді за кордон не доведеться декларувати суму на балансі, незалежно від її розміру.
  2. Розрахуватися карткою можна в торгово-сервісних точках по Україні. До послуг власників одна з найбільших мереж pos-терміналів.
  3. Інтернет-банкінг — оплачувати можна все: від послуг мобільного оператора до комунальних рахунків. Реєстрація в системі Приват24 абсолютно безкоштовна.
  4. Клієнт отримує цілодобову підтримку, незалежно від регіону розташування.

Крім стандартних дебетових карток є і такі:

  1. З унікальним дизайном. Кожен власник вибирає дизайн з доступних варіантів на сайті або навіть завантажує власне зображення при оформленні.
  2. VIP. Запропоновано консьєрж-сервіс — все фінансові питання допомагає вирішити закріплений за клієнтом менеджер. Плюс до цього для власників депозитів приємний бонус — оплата банком тарифів на випуск і обслуговування.
  3. Інтернет-карта. Спеціальний інструмент для розрахунків за покупки в інтернеті. Випускається миттєво через Приват24 в пару кліків. Немає комісії за обслуговування та проведення платежів. Використовується тільки для інтернет-розрахунків.

Відмінності дебетової картки від «Універсальної»

Два найпопулярніших продукту — дебетова карта і кредитка «Універсальна» мають багато відмінностей і головне — це тип. Дебетова розрахована на зберігання власних коштів і отримання переказів. Кредитка також має ці функції, але в ній є ще і кредитний ліміт в сумі до 50 тис. Гривень. Його можна використовувати за бажанням і необхідності.

На обох типах карток доступні функції, які допомагають заробляти на залишку. При цьому в дебетової депозитна властивість працює для нарахування відсотків на залишок, а в кредитці — тільки на власні кошти.

Способи замовлення дебетової картки

Замовити дебетову картку ПриватБанку можна одним способом — у відділенні. По крайней мере, це стосується стандартної карти для виплат, яку видають відразу ж при оформленні договору.

Для тих, хто вже має картку «Універсальну», навіть не буде потрібно надавати документи.

На сайті банку і в Приват24

На сайті банку або через інтернет-банкінг Приват24 можна тільки ознайомитися з загальною інформацією по карті і можливостями використання.

При необхідності в системі Приват24 через форму зворотного зв’язку можна уточнити, як швидко оформити картку у відділенні, і які документи потрібні для цього.

У відділенні

Якщо ви вирішили оформити дебетову картку, то слід відправитися в найближче відділення з паспортом, ідентифікаційним кодом і мобільним телефоном. Варто вибрати зручний час для відвідування, коли найменше клієнтів, а значить і фахівці не зайняті.

Оформлення не займе більше 15 хвилин. Спеціаліст уточнить, яку саме дебетову карту потрібно оформити, зробить копії документів і фото власника. Це необхідно для будь-якого типу карт. Якщо бажаєте оформити іменну, з чіпом і фото, то потрібно це повідомити відразу при зверненні.

Терміни виготовлення:

  • звичайна карта — миттєво, видають відразу в відділенні;
  • іменна — протягом 2 тижнів. Її можна забрати в відділенні або замовити доставку на будинок.

Тарифи за обслуговування картки

Основні тарифи по дебетової картки:

  1. Для стандартної карти випуск і обслуговування безкоштовні. Для іменних дебетових карт — 100-150 гривень залежно від типу картки.
  2. Зняття готівки в банкоматах по Україні — без будь-якої комісії, за кордоном — 2%.
  3. Поповнення пластика через Приват24, термінал самообслуговування, касу — 0,5% від суми платежу.
  4. Зарахування будь-яких сум на картку безкоштовно.

Дебетові карти затребувані, адже на них можна зберігати особисті кошти безкоштовно і безпечно. При цьому є можливість накопичення за рахунок нарахування відсотків на залишок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector